وبلاگ خبری شبکه های سیما و صدا :: این پایگاه خبری دیگر بروز رسانی نمی شود ::

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگتاریخ:شنبه 12 تیر 1395-12:34 ب.ظ

فیتیله ای ها به شبکه های نسیم و سه می روندتولید «چمچاره» برای شبکه سه ، «خنده کلاسیک» و «فامیل بزرگ» برای شبکه نسیم


مسلمی  با اشاره به  طرح هایی که قصد تولید آنها را بعد از ماه رمضان دارند، اظهار کرد: یکی از طرح های ما «چمچاره» است که به تازگی در شبکه سه سیما تصویب شد. این برنامه قرار است به آسیب های اجتماعی بپردازد و به صورت نمایشی کار می شود. دو طرح دیگر هم با نام های «بزرگان فامیل» و «خنده کلاسیک» داریم که در شبکه نسیم تصویب شده است. مسابقه «بزرگان فامیل» برای پدربزرگ ها و مادربزرگ هاست تا به این ترتیب به آنها ارزش بگذاریم.

وی در تشریح این مسابقه توضیح داد: مسابقه را خود ما طراحی کرده ایم و از بخش های مختلفی تشکیل شده است. در این مسابقه پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی که توانایی های لازم را داشته باشند، شرکت می کنند. آنها در بخشی غذاهای قدیمی درست می کنند و یا مکان های قدیمی را از روی تصویر تشخیص می دهند. حساب کردن با چرتکه و یا استفاده از ابزار قدیمی از دیگر بخش های این مسابقه است. البته بخشی از مسابقه نیز مدرن است و شاید بزرگان فامیل مجبور شوند آتاری هم بازی کنند. «خنده کلاسیک» هم مثل فیلم های کمدی کلاسیک است که قصه دارد و خود گروه ما در آن بازی می کند.

کارگردان برنامه «فیتیله» در پایان درباره علاقه اش به تولید دوباره این برنامه عنوان کرد: امیدواریم با بازگشت عبدالعلی علی عسکری در سمت رییس سازمان صداوسیما تغییرات خوبی را شاهد باشیم. مردم «فیتیله» را دوست دارند زیرا این برنامه سبکی دارد که جا افتاده است، سه نسل از بچه ها و حتی خانواده ها با آن زندگی کردند و ما می بینیم که مردم همچنان خواهان «فیتیله» هستند. با این حال هنوز درخواستی برای تولید دوباره برنامه نبوده است.
نظـرات() 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات